KOSMETYKA TWARZY


Fale radiowe120.00 zł

Zabieg w znacznym stopniu poprawia owal twarzy, spłyca zmarszczki i ujędrnia skórę. Polega na podgrzaniu włókien kolagenowych, które zmuszone są do pracy, dzięki czemu następuje proces regeneracji.

Oxybrazja - nowoczesny peeling wodno-tlenowy130.00 zł

Peeling mechaniczny "na mokro", oczyszcza i nawilża skórę (jako materiał ścierny wykorzystywana jest sól fizjologiczna oraz powietrze). Możliwe jest przeprowadzenie zabiegu nawet u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej, gdyż chłód soli fizjologicznej koi oraz łagodzi podrażnienia. Przeciwwskazaniem nie jest również ciąża ani okres karmienia.

Eksfoliacja kwasami TCA + retinol250.00 zł

Zabieg silnie złuszczający, skierowany do osób z przebarwieniami i bliznami. Wykończenie retinolem ma działanie przeciwzmarszczkowe.

Mezoterapia mikroigłowa + retinol390.00 zł

NanoPen® to innowacyjny zabieg frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowej niwelujący głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry, blizny potrądzikowe i przebarwienia. Zabieg jest bezpieczny dzięki zastosowaniu sterylnych kartridży jednorazowego użytku, pobudza mięśnie odpowiedzialne za podtrzymywanie skóry, a także pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra ładnie się odbudowuje, jest gładka, zmarszczki zredukowane, a owal twarzy ulega znacznej poprawie. Pierwszy zabieg 440 zł - w cenie krem pielęgnacyjny do stosowania po zabiegu.

Próżniowy lifting twarzy75.00 zł

Próżniowy Lifting urządzeniem Primelle to nieinwazyjny zabieg likwidujący główne przyczyny starzenia się skóry i utraty jej gęstości. Zwiększa miejscowe mikrokrążenie, przywraca prawidłowy metabolizm komórkowy, ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu, pobudzając komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Rekomendowana liczba zabiegów: 10- 15; Częstotliwość: 2-3 razy w tygodniu

Mikrodermabrazja (twarz i szyja)120.00 zł

Peeling mechaniczny, usuwa martwe komórki z powierzchni skóry. Zabieg wygładza zmarszczki mimiczne, zmniejsza pory. Sprawia, że skóra odzyskuje blask i świeżość.

Peeling kawitacyjny (twarz i szyja)80.00 zł

Poprawia mikrokrążenie, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka, ale także usuwa zalegające w porach skóry sebum. Ultradźwiękowa technologia pozwala docierać bardziej w głąb skóry niż w przypadku zwykłego rodzaju peelingu. Zabieg również dla osób, które posiadają wrażliwą, delikatną skórę.

Mezoterapia bezigłowa120.00 zł

To najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Urządzenie wykorzystuje fizyczne zjawisko elektroporacji zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Zabieg jest bezbolesny, bardzo przyjemny.

Eksfoliacja kwasami130.00 zł

Zabieg złuszczania naskórka za pomocą kwasu migdałowego lub pirogronowo-azelainowo-salicylowego. Redukuje produkcję sebum, leczy zmiany trądzikowe, redukuje przebarwienia. Skóra staje się gładka i elastyczna.